Jak obszyć kaptur futerkiem?

On: favorite Hit: 2479
Jak obszyć kaptur futerkiem?

Futerko to dodatek do jesiennego bądź zimowego okrycia. Dobrze sprawdza się jako wykończenie kaptura, ponieważ zapewnia ochronę przed zimnem i wiatrem. Sprawia również, że odzież od razu wygląda bardziej elegancko. To dobry sposób na odnowienie starego okrycia. Futrzane obszycie kaptura można wykonać samemu albo zdecydować się na kurtkę lub parkę z już wszytym futerkiem.

Jak samemu ozdobić kaptur futrem?

Na początku należy kupić futro. Zalecamy wybór naturalnego materiału, a nie syntetyku. Prawdziwe futro wygląda lepiej i zapewnia rzeczywisty komfort. Najlepiej sięgnąć po produkt, w którym włosy są dość długie. Dlaczego? Daje to interesujący efekt.

Długość futra zależy od rozmiarów kaptura, przy czym za standard uznaje się obszycie o długości około 70 centymetrów. 

Spodnia część (podszewka) powinna być takiej samej długości lub nieco krótsza od kaptura. Standardowe obszycia dostępne w naszym sklepie mają podszewkę z dziurkami, a do kaptura mocuje się je na guziki, które są w zestawie.

Możesz również skorzystać z naszej darmowej usługi przymocowania nowego futerka do kaptura na guziki, na napy lub poprzez przyszycie na stałe.

O czym należy pamiętać?

Decydując się na obszycie kaptura za pomocą futra, warto mieć na uwadze poniższe wskazówki:

  • odpinane futro jest bardziej praktyczne niż przyszyte na stałe. Odzież można wyprać bez szkody dla obszycia, a dodatkowo możne je przekładać również do innej kurtki czy płaszcza.
  • należy stosować futro od sprawdzonego producenta.

W naszym sklepie oferuje rozmaite obszycia do kapturów z jenota lub lisa w różnych odcieniach. Wybierz kolor, który najlepiej pasuje do Twojej kurtki. Zapewniamy zarówno gotowe rozmiary, jak i możliwość wykonania dodatku na miarę. To idealne rozwiązanie dla osób, które posiadają okrycie w nietypowym rozmiarze.

Czym odznaczają się nasze produkty?

Dbamy o najwyższą jakość wyrobów, a także o komfort klientów. Dlatego do produkcji obszyć stosujemy naturalne odmiany futra. Wyroby są lekkie i puszyste, dzięki czemu ich noszenie to prawdziwa przyjemność. Spodnią warstwę stanowi delikatna podszewka z satyny. Co istotne obszycie można przymocować do kaptura za pomocą guzików. Nie trzeba zatem decydować się na skomplikowane szycie, a do tego można zdjąć obszycie przed praniem odzieży. Jest to zalecane z tego względu, że naturalne futro wymaga specjalnego czyszczenia. Oferujemy produkty w kilku wersjach kolorystycznych – białej, srebrnej, czarnej, brązowej, beżowej bądź rudej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wyrobami – oferujemy czapki, okrycia oraz obuwie obszyte futerkiem.

kaptur z jenota

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Zarejestruj