Czapki futrzane

Aktywne filtry

Futrzane czapki damskie z lisa, jenota

Czapki damskie z futra lisa, jenota, norki i królika - podstawą kobiecej garderoby

W naszym sklepie można nabyć niezwykle puszyste czapki futrzane damskie. Wyglądają bardzo twarzowo, a co ważniejsze skutecznie ochronią przed mrozem w zimowe dni. Dużym powodzeniem cieszy się czapka z lisa srebrnego oraz rudego. Dostępna jest także czarna oraz biała wersja kolorystyczna tego nakrycia głowy. Stanowią one alternatywę dla pań, które cenią klasyczną elegancję i prostotę. W tym wybarwieniu będą pasować do każdej stylizacji.


Nasz sklep dba o to, żeby stworzyć jak najwięcej możliwości wyboru. Pragniemy, aby każdy mógł odszukać u nas produkt na miarę swoich upodobań. Dlatego w naszej ofercie znalazła się również stylowa czapka futrzana z jenota naturalnego. To propozycja dla kobiet, które lubią przyciągać wzrok. To czapka wykonana z futra o długim włosie, dzięki czemu prezentuje się dosyć spektakularnie.

Futrzana czapka rosyjska


Oferowane przez nas nakrycia głowy wykonane z lisa oraz z jenota występują w kilku odmiennych fasonach. Dzięki temu każda z pań może wybrać ten wariant, który najlepiej koresponduje z jej stylem, bądź urodą. Damska czapka uszatka, czyli tak zwana papacha to ukłon w stronę stylu militarnego. Przez długi czas uszatki zarezerwowane były tylko dla mężczyzn. Na uwagę zasługuje niebywale kobiecy toczek oraz niebanalna czapka z pomponem.
Cena każdego z produktów jest wyjątkowo rozsądna, biorąc pod uwagę, że są to czapki wykonane z futra pochodzącego z certyfikowanych hodowli, a więc spełniającego najwyższe standardy jakościowe.

Poznaj różne rodzaje futer do Twojej futrzanej czapki

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co odróżnia futro lisa od futra jenota lub czy jesteś ciekawy, jak wygląda futro królika w porównaniu z futrem norki? Przygotowaliśmy pomocny przegląd różnych rodzajów futra, które mamy w ofercie, opisując cechy, wygląd i odczucie każdego z nich, abyś wiedział dokładnie, co kupujesz.

Futro królika: Ultra jedwabiste i miękkie, ciepłe, lekkie, naturalnie długowłose, może być strzyżone

Futro królicze jest niezwykle popularne dzięki swojej niebiańskiej miękkości, pięknu, wszechstronności i przystępnej cenie. Cudownie lekkie i ciepłe, królicze futro posiada średniej długości włos i może być noszone w swojej naturalnej długowłosej formie lub strzyżone dla uzyskania bardziej sportowego wyglądu. Można je łatwo farbować, aby nadać mu unikalny wygląd lub upodobnić do droższych futer, takich jak szynszyla. Futro z królika Rex z Francji jest szczególnie jedwabiste i gęste w dotyku, podobne do strzyżonej norki. Futro z królika Rex, opracowane we Francji prawie 100 lat temu, wyróżnia się tym, że nie ma wyraźnych włosów ochronnych. Dzięki temu uzyskuje się bardziej jedwabiste i gęste futro, które przypomina strzyżone norki.

Futro jenota: Długie, gęste, miękkie, puszyste, ciepłe, piękne ubarwienie, idealne do czapek, kołnierzy i obszyć

Miękkie, gęste i puszyste futro jenota dzięki swojemu wyjątkowemu ubarwieniu i fantastycznej sprężystości nadaje się na wspaniałe kołnierze, kaptury i mankiety. Dzięki długim włosom, jenot oferuje wspaniałe ciepło i jest dość trwały, jeśli się o niego odpowiednio dba. Czasami charakteryzuje się czarnym zakończeniem włosa.

Futro z lisa: puszyste, pełne, ciepłe, pluszowe, a jednocześnie lekkie, długie, błyszczące, idealne do czapek, kołnierzy i obszyć

Innym niezwykle popularnym futrem jest luksusowe futro lisa. Dzięki długim, błyszczącym włosom lis jest cudownie puszysty i idealny do modnego wykończenia kołnierzy, mankietów, czapek, opasek na głowę - wszystko, co tylko zechcesz. Futro z lisa jest cudownie ciepłe i piękne. Futro z lisa posiada niezwykle szeroką gamę naturalnych kolorów, może być również barwione na różne kolory dla uzyskania efektu stylistycznego.

Czym są damskie czapki futrzane?

Jakie rodzaje futra są używane do produkcji damskich czapek futrzanych?

Jak czyścić damską czapkę futrzaną?

Jak przechowywać futrzaną czapkę damską?

Czy damskie czapki futrzane można nosić podczas deszczu?

Skąd mam wiedzieć, czy futrzana czapka damska jest wykonana z prawdziwego futra czy z sztucznego?

Czy damskie futrzane czapki są drogie?

Czy damskie czapki futrzane można nosić do każdego stroju?

Jakie są rodzaje i fasony damskich futrzanych czapek?

  • Zarejestruj