Czapki wełniane z pomponem

Jest 107 produktów.

Pokazano 1-90 z 107 pozycji

Aktywne filtry

Czapki wełniane z pomponem z lisa

Czapki wełniane damskie z futrzanym pomponem idealne na sezon jesienno-zimowy

Sklep internetowy fox-fashion.pl oferuje szeroki wybór czapek z pomponem z lisa, bądź jenota. To nowoczesna odsłona wszystkim bardzo dobrze znanego nakrycia głowy. We współczesnej wersji czapka jest bardziej nowoczesna i stylowa, właśnie dzięki zastosowaniu tej wydawałoby się niepozornej ozdoby z futra. Tyle, że w tym przypadku ten mały drobiazg przesądza o wyglądzie całości.

Wszystkie udostępniane przez nas wyroby powstają z futer lisa dostarczanych przez sprawdzonych dostawców. Starannie je dobieramy, gdyż chcemy mieć pewność, że mają wysoką jakość. Tylko wtedy są odpowiednio gęste i puszyste.

W asortymencie naszego sklepu znajduje się czapka z pomponem z lisa czarnego, srebrnego oraz białego. Każdy wariant prezentuje się równie interesująco. Miękka włóczka dobrze dopasowuje się do kształtu głowy oraz zapewnia ciepło nawet w bardzo mroźne dni. Zastosowany ścieg nie tylko zdobi, ale również chroni czapkę przed rozciągnięciem. Futrzany pompon jest przyczepiony za pomocą napy. Można go odpiąć przed praniem i uchronić w ten sposób przed zniszczeniem.

Futrzany pompon w zestawieniu z różnymi kolorami włóczki zyskuje zupełnie nowe oblicze. Dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji, warto przejrzeć wszystkie dostępne propozycje. Być może faworytem okaże się zestaw konsekwentnie utrzymany w jasnej, bądź ciemnej tonacji. A może to właśnie zestawienie kontrastowe przyciągnie oko? Oferta jest na tyle bogata, że każda pani znajdzie w niej taką czapkę, która idealnie wpisze się w jej upodobania.

  • Zarejestruj