Czapki wełniane z pomponem

Jest 107 produktów.

Pokazano 1-90 z 107 pozycji

Aktywne filtry

Czapki wełniane damskie z futrzanym pomponem idealne na sezon jesienno-zimowy

Sklep internetowy fox-fashion.pl oferuje szeroki wybór czapek z pomponem z lisa, bądź jenota. To nowoczesna odsłona wszystkim bardzo dobrze znanego nakrycia głowy. We współczesnej wersji czapka jest bardziej nowoczesna i stylowa, właśnie dzięki zastosowaniu tej wydawałoby się niepozornej ozdoby z futra. Tyle, że w tym przypadku ten mały drobiazg przesądza o wyglądzie całości.

Wszystkie udostępniane przez nas wyroby powstają z futer lisa dostarczanych przez sprawdzonych dostawców. Starannie je dobieramy, gdyż chcemy mieć pewność, że mają wysoką jakość. Tylko wtedy są odpowiednio gęste i puszyste.

Czapki z pomponem z futra naturalnego

W asortymencie naszego sklepu znajduje się czapka z pomponem z lisa czarnego, srebrnego oraz białego. Każdy wariant prezentuje się równie interesująco. Miękka włóczka dobrze dopasowuje się do kształtu głowy oraz zapewnia ciepło nawet w bardzo mroźne dni. Zastosowany ścieg nie tylko zdobi, ale również chroni czapkę przed rozciągnięciem. Futrzany pompon jest przyczepiony za pomocą napy. Można go odpiąć przed praniem i uchronić w ten sposób przed zniszczeniem.

Futrzany pompon w zestawieniu z różnymi kolorami włóczki zyskuje zupełnie nowe oblicze. Dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji, warto przejrzeć wszystkie dostępne propozycje. Być może faworytem okaże się zestaw konsekwentnie utrzymany w jasnej, bądź ciemnej tonacji. A może to właśnie zestawienie kontrastowe przyciągnie oko? Oferta jest na tyle bogata, że każda pani znajdzie w niej taką czapkę, która idealnie wpisze się w jej upodobania.

Czapka wełniana z futrzanym pomponem to Twój must-have!

Czapki wełniane są fajne, ale czapka wełniana z futrzanym pomponem jenota jest jeszcze fajniejsza. Ten dodatek na czapce może wydawać się zbędny, ale czasami czapka z pomponem jest właśnie tym, czego potrzebujesz, aby poprawić sobie nastrój w mroźny zimowy dzień. Te czapki, wykonane z wysokiej jakości wełny i naturalnego futra wiedzą, jak zapewnić ciepło przez cały dzień. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak wełna merynosowa, wełna jagnięca, a nawet ręcznie robiona przędza, Twoja głowa pozostanie ciepła i będzie wyglądać świetnie. Te czapki są również wyściełane zwykłym polarem, mikropolarem lub drugą warstwą przędzy, aby jeszcze lepiej walczyć z mroźnymi zimowymi dniami.

Dzięki tkaninom w odważnych kolorach, kwiatowym wzorom i klasycznym odcieniom, na pewno znajdziesz czapkę która jest idealna dla Twojego osobistego gustu. Czapka wełniana z pomponem z futra zapewnia wyrafinowany styl, a jednocześnie nadąża za aktywnym stylem życia.

Z czego wykonane są wełniane czapki z futrzanymi pomponami?

Jak czyścić wełnianą czapkę z futrzanym pomponem?

Czy mogę nosić wełnianą czapkę z futrzanym pomponem podczas deszczu lub śniegu?

Jak dobrać odpowiedni rozmiar wełnianej czapki z futrzanym pomponem?

Czy mogę spersonalizować moją wełnianą czapkę za pomocą futrzanego pomponu?

Jak przechowywać wełnianą czapkę z futrzanym pomponem?

Czy wełnianą czapkę z futrzanym pomponem mogę nosić do każdego stroju?

Czy wełniane czapki z futrzanymi pomponami są tylko dla kobiet?

Czy wełniane czapki z futrzanymi pomponami są wystarczająco ciepłe na ekstremalne mrozy?

  • Zarejestruj