Opaski futrzane

Aktywne filtry

  • Nowy
Opaska futrzana z lisa czarnego

Opaska futrzana z lisa czarnego

Cena 324,39 zł
Opaska futrzana wykonana z najwyższej jakości naturalnego futra lisa czarnego.  Wewnątrz wykończona jest satynową podszewką. Posiada wszytą...

Opaski z futra naturalnego - idealne uzupełnienie kobiecej garderoby

Opaski futrzane to dobra alternatywa dla osób, które nie lubią nosić czapek. Opaska z futra idealnie zakryje uszy i ochroni je przed zimnem. Oferowane przez nas futrzane opaski są bardzo wygodne i z pewnością zrobią furorę na ulicach i stokach narciarskich. Polecamy nasz obecny bestseller - opaska z futra jenota.

Poczuj się elegancko, nosząc jedną z tych pięknych opasek na głowę wykonanych w 100% z prawdziwego futra. Wybieraj spośród szerokiej gamy futra lisa, norek, futra królika rex, jenota i innych. Naturalne futro jenota jest od dawna ulubionym futrem i wygląda spektakularnie w futrzanej opasce na głowę. Aby uzyskać bardziej formalny wygląd, proponujemy opaskę na głowę z futra lisa; wyglądają elegancko, są wygodne i bardzo ciepłe. Wśród opasek z futra lisa najlepiej sprzedają się opaski z lisa czarnego i lisa srebrnego. Nie chcesz, żeby czapka poplątała Ci włosy? Tej zimy ogrzej uszy i zadbaj o wspaniały wygląd włosów, nosząc futrzaną opaskę na głowę.

Dlaczego warto nosić opaski z naturalnego futra? 

Futrzane czapki to wspaniały sposób na uzupełnienie twoich strojów, ale są chwile, kiedy naprawdę chcesz pochwalić się wspaniałą fryzurą, którą właśnie zrobiłeś w salonie. W chłodniejszych miesiącach może to nie być zbyt praktyczne bez odrobiny dodatkowej ochrony. Nie martw się, mamy idealne rozwiązanie w naszej linii opasek na głowę z prawdziwego futra.

Nasza kolekcja futrzanych opasek na głowę obejmuje szeroką gamę futer. Do wyboru futro z lisa, norek, królika, kojota, jenota, piżmaka. Nasze futra z lisów i jenotów można znaleźć w różnych kolorach, od subtelnych czerni, bieli po niezwykle żywe kolory, takie jak czerwień i żółty. Dzięki tak szerokiej gamie dostępnych kolorów możesz wyposażyć prawie każdy strój. 

3 powody, dla których futro to świetny wybór

1) Futro jest trwałe

W porównaniu do sztucznego futra, prawdziwe futro jest biodegradowalne i może być przerabiane na nowe style. Zmiana fasonu odzieży lub jej ewentualny rozkład zmniejszają negatywny wpływ na środowisko i eliminują odpady.

2) Futra są długotrwałe

Przy odpowiedniej pielęgnacji i przechowywaniu, futro może przetrwać od kilkudziesięciu lat do stu lat. Jego naturalne włókna sprawiają, że jest bardzo trwałe, a ponadto poddawane jest procesom mającym na celu utrzymanie jego jakości i wyglądu. Chociaż ma tendencję do bycia drogim, jest uważane za element inwestycyjny, który może być przekazywany przez rodzinę jako pamiątka dla pokoleń.

3) Futro jest ciepłe i wszechstronne

Prawdziwe futro zapewnia niesamowite ciepło termiczne, co jest głównym powodem, dla którego ludzie decydują się je nosić. Futro może być noszone zarówno podczas spaceru ulicami miasta, jak i podczas oficjalnych wydarzeń. Istnieje wiele różnych rodzajów futer i sposobów ich stylizacji, dzięki którym można uzyskać zarówno swobodny jak i elegancki wygląd.

Jeśli chodzi o zrównoważony rozwój futra, korzyści przeważają nad minusami, zwłaszcza w porównaniu z alternatywnymi opcjami futra. Mamy nadzieję, że rozważysz wiele powodów, dla których futro naturalne jest świetnym wyborem i zainwestujesz w ciepły element na nadchodzącą zimę (i następne kilka dekad).

Co to są futrzane opaski na głowę?

Jakie są zalety noszenia futrzanych opasek na głowę?

Jakie rodzaje futra są używane do produkcji futrzanych opasek na głowę?

Jak należy dbać o futrzane opaski na głowę?

Czy futrzane opaski mogą nosić mężczyźni?

Czy futrzane opaski są drogie?

Co wybrać - opaskę czy czapkę futrzaną?

  • Zarejestruj