Informacje o firmie FOX

Głównym profilem działalności firmy FOX jest produkcja i sprzedaż wyrobów futrzarskich, odzieży skórzanej, kożuchów i galanterii skórzanej. Posiadamy ponad 40 letnie doświadczenie zawodowe. Przez cały ten czas uważnie śledzimy najnowsze światowe trendy, doskonalimy techniki wykonania ale przede wszystkim słuchamy sugestii naszych klientów. Dzięki temu stale wzbogacamy naszą ofertę o nowe wyroby i fasony zarówno damskiej jak i męskiej kolekcji, a także tworzymy luksusowe elementy wystroju wnętrz.

Oferowane przez nas wyroby są produkowane w Polsce z wyselekcjonowanych futer pochodzących z najlepszych światowych hodowli posiadających certyfikaty jakości i atesty. Nasza firma kładzie szczególny nacisk na jakość i pochodzenie futer dlatego zaopatrujemy się u sprawdzonych dostawców, którzy nabywają skóry w renomowanych domach aukcyjnych. Dzięki temu mamy pewność, że oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości i pochodzą ze sprawdzonych hodowli. Do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy najczęściej futer hodowlanych jenotów, wielu odmian lisów, szopów, piżmaków, królików i norek.

Jesteśmy jednym z największych producentów i sprzedawców wyrobów futrzarskich w zachodniej Polsce. W przeciągu ostatnich lat rozwinęliśmy swoją sieć sprzedaży nie tylko na rodzimym rynku ale także w całej Unii Europejskiej, Szwajcarii i Norwegii. Cel na kolejne lata to wzrost liczby krajów w których będzie można zakupić nasze wyroby.

Oferujemy szeroką gamę damskich oraz męskich produktów, takich jak: kożuchy, kurtki skórzane, płaszcze, czapki futrzane, kołnierze, obszycia kapturów, etole, mankiety, mufki, opaski, torebki a także eleganckie akcesoria do wystroju wnętrz jak: poduszki, dywany czy narzuty.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stawiamy na jakość i solidne wykonanie. Produkt wykańczamy najwyższej jakości dodatkami z dużą dbałością o szczegóły. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy pewni, że nasza bogata oferta i kompleksowa obsługa spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Mamy nadzieję, że dołączycie Państwo do grona naszych zadowolonych klientów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Siedziba firmy / biuro:
FOX Robert Nowakowski

ul. Chłodna 40
65-127 Zielona Góra
Polska
NIP: PL9730864321
Regon: 081048950
tel. +48 663 530 075
E-mail: [email protected]

Pracownia kuśnierska:
ul. Krośnieńska 2
65-625 Zielona Góra
Polska

logo

  • Zarejestruj