Czapki i opaski z futra naturalnego

Aktywne filtry

  • Nowy
Opaska futrzana z lisa czarnego

Opaska futrzana z lisa czarnego

Cena 324,39 zł
Opaska futrzana wykonana z najwyższej jakości naturalnego futra lisa czarnego.  Wewnątrz wykończona jest satynową podszewką. Posiada wszytą...

Czapki damskie z futra naturalnego - idealny wybór na lata

Poznaj nasz szeroki wybór czapek zimowych z futra naturalnego: oryginalna uszanka (futrzana czapka z klapkami na uszy), futrzana czapka myśliwska z ogonem (traperka), czapki okrągłe (bombki), klasyczne damskie toczki w różnych formach wykończenia, czapki wełniane z pomponem i inne style za jednym kliknięciem. Setki nowoczesnych i klasycznych czapek zimowych z naturalnych futer. Zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet zostały przygotowane z wykorzystaniem oryginalnych tradycji i jakościowo wykonanych prawdziwych futer. Kup oryginalne czapki z futra naturalnego bezpośrednio od producenta, nasze prawdziwe futra zapewnią Ci ciepło przez wiele lat.

Kup czapki i opaski z futra w sklepie internetowym u producenta

W naszej pracowni kuśnierskiej w tradycjami powstają tylko najwyższej jakości produkty z futer, kożuchów i skóry naturalnej. Jest to Twoje wszechstronne i dobrze ugruntowane źródło przytulnych, stylowych, ciepłych zimowych nakryć głowy i akcesoriów. W sklepie internetowym fox-fashion.pl priorytetem jest oferowanie produktów o najwyższym standardzie jakości, najnowszych innowacyjnych i funkcjonalnych projektach oraz najgorętszych stylach futra i trendach mody w najniższych cenach. Asortyment sklepu obejmuje szeroki wybór czapek z futra naturalnego. Mężczyźni mogą robić zakupy z wielu unikalnych modeli męskich czapek z futra lisa, jenota, szopa, piżmaka i norki. Zachowaj ciepło i wyglądaj cool w najnowszych stylach, w tym w czapkach traperskich i klasycznych papachach. Wybór damskich czapek z futra naturalnego obejmuje równie imponujący wybór fasonów, z których wszystkie są naprawdę ciepłe i idealnie nadają się na zimne dni. Kategoria damskich czapek z futra naturalnego zawiera czapki z futra lisa, jenota, norki i królika. Czapki z norek oferowane w kolorze czarnym, brązowym, szarym i białym. Z czapek zimowych casual znajdują się czapki pilotki, a także czapki z królika rexa i wiele innych.

Dlaczego warto wybrać futro naturalne?

Naturalne futro jest zrównoważonym materiałem modowym, który może być wchłonięty z powrotem do naturalnego cyklu poprzez biodegradację. Jako odnawialny surowiec o wyjątkowych właściwościach termicznych, naturalne futro ma również znacznie mniejszy wpływ na składowiska odpadów i oceany niż syntetyczne alternatywy, które są wykonane z tworzyw sztucznych. Syntetyczne tekstylia, takie jak poliester, wciąż stanowią lwią część światowego rynku tekstylnego, a podczas gdy produkcja tworzyw sztucznych jest głównym czynnikiem przyczyniającym się do powstawania gazów cieplarnianych, samo zanieczyszczenie plastikiem stało się poważnym zagrożeniem dla ekosystemu.

Futro jest zasobem naturalnym, odnawialnym i zrównoważonym. Oznacza to, że wykorzystujemy tylko część tego, co natura produkuje każdego roku, bez uszczuplania populacji dzikich zwierząt lub niszczenia naturalnych siedlisk, które je podtrzymują. Celem jest utrzymanie długoterminowej równowagi ekologicznej. W naturze, każdy gatunek roślin i zwierząt produkuje więcej potomstwa niż ziemia może utrzymać do osiągnięcia dojrzałości. Podobnie jak inne gatunki, żyjemy dzięki wykorzystaniu części tej nadwyżki, którą tworzy natura. Mamy również obowiązek chronić obszary dzikiej przyrody, które dostarczają tych cennych zasobów. Współcześni obrońcy przyrody określają to jako "zrównoważone użytkowanie" zasobów odnawialnych.

Syntetyki, w przeciwieństwie do nich, są zazwyczaj produkowane z ropy naftowej (surowca nieodnawialnego), co NIE jest zgodne ze zrównoważonym wykorzystaniem naszego środowiska. Produkcja, transport i usuwanie petrochemikaliów może powodować problemy środowiskowe. Na całym świecie przemysł futrzarski jest doskonałym przykładem przemysłu opartego na zrównoważonym użytkowaniu. Do produkcji wszystkich futer w handlu absolutnie nie wykorzystuje się gatunków zagrożonych. Jest to zapewnione przez surowe przepisy krajowe i międzynarodowe.

Jakie rodzaje futer są powszechnie używane do produkcji nakryć głowy z naturalnego futra?

Jak dbać o nakrycia głowy z naturalnego futra?

Czy mogę nosić nakrycia głowy z naturalnego futra podczas deszczu lub śniegu?

Jak rozpoznać, czy nakrycie głowy z naturalnego futra jest wysokiej jakości?

Czy nakrycia głowy z naturalnego futra można poddać recyklingowi lub ponownie wykorzystać?

Jak mogę określić rozmiar nakrycia głowy z naturalnego futra, którego potrzebuję?

Jakie rodzaje nakryć głowy z futra naturalnego są najbardziej popularne?

  • Zarejestruj