Czapki futrzane

Jest 35 produktów.

Pokazano 1-35 z 35 pozycji

Aktywne filtry

Męskie czapki futrzane z lisa i jenota

Oferowane przez nas męskie czapki futrzane dobrze grzeją podczas mroźnych, zimowych dni i jeszcze lepiej wyglądają. Wykonane są z naturalnych materiałów. Miękkiej, znakomitego gatunku skóry oraz starannie wyselekcjonowanych przez nas futer pochodzących z najlepszych światowych hodowli. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że kupują wyroby futrzarskie najwyższej próby.

Czapka z lisa rudego, srebrnego, białego, a może czarnego? Każda z nich jest jednakowo ciepła i puszysta. Wybór konkretnego modelu jest zatem kwestią indywidualnych preferencji kolorystycznych. Sporą popularnością w naszym sklepie internetowym cieszy się czapka z jenota. Ten rodzaj futra wyróżnia się gęstym włosem i specyficznym rudawym umaszczeniem, z charakterystyczną ciemną pręgą. Obszyta nim czapka męska prezentuje się bardzo ciekawie.

Wszystkie produkty w naszym asortymencie są starannie skrojone i uszyte. Dzięki temu stanowią doskonałą inwestycję na długie lata. Nadają się do noszenia na co dzień, jak również na zimowe wypady, na przykład na snowboard lub narty. Znakomitą propozycję stanowi czapka uszatka, wykonana z futra lisa lub jenota. Jej konstrukcja sprawia, że można ją nosić w dwojaki sposób. Z uszami opuszczonymi na dół lub zawiązanymi do góry. Dzięki takiemu rozwiązaniu łączy walory praktyczne i użytkowe.

W ofercie dostępna jest także męska czapka futrzana typu traperka. Ten model uatrakcyjnia lisia kita. Jest ona umocowana za pomocą karabińczyka. Gdy się znudzi, można ją bez problemu odpiąć.

  • Zarejestruj