Futra naturalne damskie

Aktywne filtry

Futra naturalne sklep internetowy

Naturalne futro to piękny i trwały materiał, ale to kunszt kuśnierza sprawia, że gotowy produkt nadaje się do noszenia i jest wyjątkowy. Futro nigdy nie wyjdzie z mody. Skutecznie chroni przed największymi mrozami i wygląda zjawiskowo. Nie ważne czy wybierzesz klasyczny czy ekstrawagancki krój – futro to ponadczasowe okrycie, dzięki któremu zawsze będziesz wyglądać modnie. Tworząc swoją ofertę produktów z futer naturalnych, postawiliśmy na różnorodność. Każda kobieta ma więc szansę wybrać wymarzone produkty, które odpowiadają jej gustom i wartościom. Dla fanek futer naturalnych zaletą jest to, że masz możliwość kupna bezpośrednio od producenta, przez co wyroby w sprzedaży w naszym sklepie internetowym są w bardziej przystępnych cenach niż zwykle w innych miejscach. To wyjątkowa okazja, by sprawić sobie przyjemność.

Naturalne futra damskie - luksus w przystępnej cenie

Nadszedł czas, aby obalić wszelkie długo utrzymywane przekonania, że futra są wyłączną domeną tylko bogatych i sławnych. Nasze luksusowe naturalne futra damskie są równie przystępne cenowo, jak i piękne. I nikt nie musi tutaj wybierać między modą a funkcjonalnością. Na szczęście nasze wspaniałe futra nie poprzestają na tym. Posiadamy szeroką gamę damskich futer z norek, futer z lisów, futer z królika i jenota. Każdy element jest tak porywający, jak ciepły, ponieważ nic nie zapewnia takiego samego rodzaju przytulnego ciepła, jak te grube, naturalnie izolowane, wystawne futra. Bez względu na to, jakie futro sobie wybierzesz, możesz być pewien, że Twoja wspaniałe nowa futro spełni swoje zadanie.

Najmodniejsze futra damskie naturalne w jakości SAGA

Saga Furs to dom aukcyjny oferujący najszerszy wybór najwyższej jakości futer ze ściśle regulowanych europejskich źródeł. Ich wysiłki koncentrują się na wspieraniu zrównoważonych źródeł europejskich futer sprzedawanych na 4 międzynarodowych aukcjach każdego roku, a następnie na globalnym marketingu Saga® Mink, Fox i Finnraccoon. Saga Furs zdobyła unikalną pozycję jako punkt, w którym spotykają się przemysł futrzarski i modowy. W centrum uwagi znajduje się dom aukcyjny, a partnerami są z jednej strony hodowcy i dostawcy futer, a z drugiej producenci odzieży i domy mody. Saga Furs zyskała reputację światowego pioniera w dziedzinie odpowiedzialnej hodowli futer. Marka Saga Furs daje gwarancję jakości, przejrzystości i zrównoważonego rozwoju, których wymagają konsumenci.

Styl i wygoda z naturalnym futrem

Nasze futra naturalne są doskonałą ilustracją najwyższej jakości luksusu. Futra z kolekcji FOX FASHION to synonim komfortu i luksusowego ciepła w chłodne zimowe miesiące. Ponadto skierowane są do eleganckich, wyrafinowanych kobiet, które chętnie deklarują swój własny styl ubierania się na co dzień lub na specjalne okazje. Tonacje poszczególnych produktów są neutralne i dlatego łatwo je dopasować do kobiecej garderoby. Dla bardziej ekstrawaganckich kobiet, które chcą być zauważone, są nawet futra w wersji różowej, czerwonej i niebieskiej. W szczególności polecamy nasz bestseller - futro z lisa czarnego.

Jakie rodzaje futra są powszechnie stosowane w futrach damskich?

Skąd mam wiedzieć, czy futro jest prawdziwe, czy sztuczne?

Jak dbać o futro?

Z czym nosić futra?

Jak długo wytrzymują futra?

Ile kosztują futra?

  • Zarejestruj