Sprawdź najmodniejsze szale z futra na jesień 2019

On: favorite Hit: 125
Sprawdź najmodniejsze szale z futra na jesień 2019

Szale już dawno przestały być dodatkami zarezerwowanymi tylko na zimę. Teraz doskonale uzupełniają również jesienne stylizacje. Przydają się od pierwszych mroźnych dni listopada – zwłaszcza jeśli są to modele wykonane z futra naturalnego. Warto poznać trendy na nadchodzący sezon zimowy 2019/2020.

Najmodniejszy kolor? Srebro!

Wszystko wskazuje na to, że w nadchodzącym sezonie to srebro będzie kolorem najbardziej na topie. Dlatego warto dobrać akcesoria o takiej właśnie barwie. W tej roli najlepiej sprawdzi się jeden z dwóch modeli:

Etola odznacza się swoim rozmiarem. Jest na tyle szeroka, że można uznać ją za niewielką pelerynę. Polecamy ją paniom, które lubią cieszyć się ciepłem w najbardziej mroźne dni. Z kolei szalik z norki będzie idealnym uzupełnieniem do eleganckiego stroju. Pasuje w sam raz na oficjalne okazje – nawet do najbardziej wytwornych kreacji, w tym również sukni balowych.

Srebrne elementy najlepiej komponują się z okryciem o czarnym lub innym intensywnym kolorze. Takie połączenie tworzy interesujący kontrast.

Dodatki z pazurem

W tegorocznym sezonie zimowym na wybiegach mają królować również zwierzęce motywy. Na topie będą kropki, cętki i paski. W takiej stylistyce jest utrzymany szaro-brązowy szalik wykonany z futra norki. Z jego pomocą łatwo można stworzyć outfit z pazurem! To również jeden z najbardziej klasycznych modeli w naszej kolekcji. Można z powodzeniem nosić go zarówno do płaszcza, jak i dżinsowej kurtki. Futro z norki, podobnie jak inne nasze materiały, odznacza się najwyższą jakością.

Wyraziście i oryginalnie

Zima będzie okazją do tego, aby wyróżnić się poprzez akcesoria. Doskonale sprawdzi się do tego szalik z futra z jenota z oryginalną kokardą. Nie trzeba się ograniczać do jednego wzoru – chustę można zmieniać zgodnie z własnymi upodobaniami. To uniwersalny dodatek niemalże do każdego stroju. Pasuje do kurtek, swetrów, a także płaszczy. Szal został wykonany z naturalnego futra jenota podbarwianego. Zapewnia ochronę przed zimnem i wiatrem. Warto ubierać go do tych okryć, które nie posiadają kołnierza lub jest on wyjątkowo krótki.

Jak o nie dbać?

Futrzany szalik – obojętnie czy z norki, jenota czy lisa – wymaga właściwego traktowania. W szczególności należy pamiętać o:

  • przechowywaniu go w pokrowcu z naturalnego tworzywa, co umożliwia przepływ powietrza i zapobiega wysychaniu futra,
  • suszeniu w miarowy sposób – należy wystrzegać się trzymania futra bezpośrednio lub w pobliżu grzejników,
  • ochronie futra przed działaniem światła – ponieważ powoduje to jego blaknięcie,
  • niestosowaniu chemicznych środków przeciwko molom – zamiast tego warto skorzystać z naturalnych sposobów jak np. olejek eteryczny z lawendy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą odzieży. Przygotuj się na modne zakupy na nadchodzącą jesień i zimę! Warto podkreślić, że wszelkie materiały pozyskujemy z hodowli, które posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty jakości. Nie czekaj ani chwili dłużej – zachęcamy do sprawdzenia asortymentu na Fox-Fashion.pl!

kołnierz futrzany

szal z norki

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Zarejestruj